• Pon - Pią

    8:00 - 21:00

  • Sobota

    8:00 - 16:00

  • Niedziela

    Zamknięte

Zabiegi

HI-TECH

Zapraszamy Państwa na profesjonalne zabiegi na ciało w Siemianowicach Śląskich, wykonywane z pomocą nowoczesnego sprzętu HI-TECH. Jeśli nie wiesz, na jakie zabiegi się zdecydować – bez obaw!

Po wysłuchaniu Twoich potrzeb, ustalimy najlepszy plan działania, który pozwoli osiągnąć pożądane efekty! Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. W Couture Milano oferujemy szeroki wachlarz zabiegów HI-TECH i innych usług, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

couture • milano

Depilacja laserowa

Zabiegi HI-TECH wykorzystują nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają na uzyskanie możliwie najlepszych efektów dla ciała, skóry, organizmu. Szeroki zakres metod i urządzeń pozwala nam na wykonywanie zabiegów liftingujących, ujędrniających, regenerujących, likwidujących cellulit na różnych partiach ciała. Zabiegi HI-TECH to doskonała alternatywa dla inwazyjnych metod radzenia sobie z niedoskonałościami skóry, nadmiarem tkanki tłuszczowej czy cellulitem.

couture • milano

Geneo

Zabieg pielęgnacyjny skóry, który łączy w sobie kombinację 3 działań: złuszcza, dotlenia i ułatwia wchłanianie substancji odżywczych. Ujędrnia skórę, redukuje zmarszczki, zmniejsza pory, poprawia gęstość skóry, nawilża i sprawia, że cera staje się napięta, promienista i rozświetlona.

couture • milano

LPG Endermologie

Inteligentna metoda stymulacji skóry i ciała. To bezinwazyjny zabieg na ciało, który dzięki mechanicznej stymulacji pobudza w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Efektem zabiegów jest ujędrnianie, redukcja opornej miejscowo tkanki tłuszczowej, wygładzenie skóry, usuwanie cellulitu, poprawa sprężystości i elastyczności.

couture • milano

Storz Medical

Urządzenie emituje fale akustyczne, które pobudzają krążenie i korzystnie wpływają na produkcję kolagenu. Efekty zabiegów to m.in. redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa gęstości i jędrności skóry, mniejszy cellulit, poprawa elastyczności i gładkości skóry.