• Pon - Pią

  8:00 - 21:00

 • Sobota

  8:00 - 16:00

 • Niedziela

  Zamknięte

Medical
couture • milano

Storz

Storz Medical to urządzenie szwajcarskiego producenta, wykorzystujące falę akustyczną o wysokiej energii, nazywaną falą uderzeniową. Sprzęt znajduje zastosowanie w zabiegach nieinwazyjnych, które umożliwiają skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej na głębokości do nawet 5 cm, eliminację cellulitu i ujędrnienie ciała. Czas zabiegu jest uzależniony od wielkości obszaru zabiegowego. Zabieg Storz rozpoczyna się od nałożenia przewodzącego żelu, który umożliwia przechodzenie fali do głębszych warstw skóry. Następnie odpowiednia głowica przekazuje fale do miejsca zabiegowego. Ich działanie polega na miejscowym rozluźnieniu tkanki łącznej i stymulacji mikrokrążenia w tkankach. Podczas zabiegu Storz Medical komórki zostają pobudzone do intensywnej regeneracji, a także inicjują przebudowę kolagenu.

Cennik fala uderzeniowa STORZ D- ACTOR

Usuwanie cellulitu.
Niwelowanie wiotkości ciała.
Rozbijanie tkanki tłuszczowej.

 • 1 zabieg, 1 okolica, 30 minut

  250 PLN

* przy endermologii – 200 PLN
* przy min. 3 zabiegach – 200 PLN
* każda następna okolica 150 PLN

jesteśmy • dostępni

Godziny pracy

 • Pon - Pią

  8:00 - 21:00

 • Sobota

  8:00 - 16:00

 • Niedziela

  Zamknięte


  Redukcja

  Tkanki tłuszczowej

  Zalety zabiegu Storz Medical

  Zabieg Storz jest zupełnie nieinwazyjny, co oznacza, że nie wymaga jakichkolwiek cięć czy naruszania tkanek ani regeneracji pozabiegowej. Atutami są bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych, możliwość przeprowadzenia kilku serii zabiegów w krótkich odstępach czasowych, a także to, że można go połączyć z innymi zabiegami dla lepszych rezultatów (np. z Endermologią). Partie, na które wykonuje się zabiegi falą uderzeniową Storz to: uda, pośladki, brzuch oraz ramiona. Są to newralgiczne miejsca u wielu osób – to na nich zwykle kumuluje się tkanka tłuszczowa, pojawiają się rozstępy i cellulit. czytaj dalej

  Zabieg falami uderzeniowymi Storz – efekty

  Ze względu na wysoką skuteczność, zabieg Storz Medical stosowany jest do niwelowania wiotkości skóry oraz do modelowania sylwetki. Doskonale zwalcza nadmiar tkanki tłuszczowej i usuwa cellulit nawet w zaawansowanej formie (także III i IV stadium zwłóknienia). Pozwala na utrzymanie świetnej kondycji skóry – jędrnej i zdrowej. Poza tym zabiegi dalą uderzeniową usprawniają przepływ limfy, a także dotleniają i wzmacniają naskórek oraz skórę właściwą. Aby widoczne były rezultaty, zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów (minimum 3-4), najlepiej w odstępach 7 dniowych. Masz pytania lub chcesz umówić się na zabieg Storz Medical lub inny w salonie Couture Milano? Zapraszamy do kontaktu!