• Pon - Pią

  8:00 - 21:00

 • Sobota

  8:00 - 16:00

 • Niedziela

  Zamknięte

Epildream
depilacja • laserowa

Laser diodowy

Laser diodowy Epildream to urządzenie, które pozwala na skuteczne usuwanie owłosienia z różnych partii. Charakteryzują go wyjątkowo wysokie parametry pracy, które przekładają się na skrócenie czasu realizacji zabiegów – efekty widoczne są po mniejszej liczbie sesji. Poza tym Epildream jest laserem, którym można wykonywać zabiegi przez cały rok – także latem, a do tego sprawdza się on doskonale przy depilacji laserowej różnych fototypów skóry (od bardzo jasnej karnacji, po tę ciemną). Cechą charakterystyczną zabiegów depilacji laserowej z wykorzystaniem urządzenia Epildream jest to, że są one zupełnie bezbolesne.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Cennik Laser Epildream

 • Pakiet 1

  99 zł
  Wąsik, broda, bikini(pachwiny), szyja, stopy, baczki, uszy
 • Pakiet 2

  199 PLN
  Pachy, bikini głębokie, łydki, ramiona(od łokcia do barku), przedramiona, kark, klatka piersiowa, sutki, lędźwie, szpara pośladkowa, linia brzucha
 • Pakiet 3

  299 PLN
  Plecy, uda, całe ręce, pośladki, tors
jesteśmy • dostępni

Godziny pracy

 • Pon - Pią

  8:00 - 21:00

 • Sobota

  8:00 - 16:00

 • Niedziela

  Zamknięte


  Skuteczna

  depilacja laserowa

  Laser Epildream emituje skupioną wiązkę światła o pojedynczej długości fali, która przenika przez skórę. Następnie światło lasera przekształca się w energię termiczną (ciepło) i jest absorbowane przez melaninę znajdującą się w cebulce włosa, wskutek czego dochodzi do uszkodzenia cebulek, jednocześnie bez naruszenia otaczających tkanek.

  Depilacja laserowa Epildream może być przeprowadzona na wszystkich rodzajach owłosienia, z wyjątkiem włosów w pełni pozbawionych melaniny, czyli siwych. Wykonuje się ją na różnych partiach ciała (m.in. pachy, bikini, pośladki, nogi, klatka piersiowa) oraz na twarzy.

  Całkowitemu usunięciu ulega włos znajdujący się w fazie wzrostu, a zatem konieczne jest wykonanie serii zabiegów dla odnotowania najlepszych rezultatów. Zabieg powtarzamy w odstępie 4 – 5 tygodni, dopóki nie uzyskamy odpowiednich efektów.czytaj dalej

  Przeciwwskazania do zabiegu

  Zabiegi depilacji laserowej z wykorzystaniem wysokiej klasy urządzenia są bezpieczne. Należy jednak pamiętać, że istnieje szereg przeciwwskazań do ich wykonania – m.in. ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, bielactwo, rozrusznik serca, świeże blizny, stosowanie antybiotyków i niektórych lekarstw oraz wiele innych. W Couture Milano zawsze przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad medyczny, który pozwala nam na ustalenie, czy depilacja laserowa może zostać wykonana. Bezpieczeństwo Klientek i Klientów jest dla nas priorytetem!